Kurumsal

Yaşamınıza farklı bir Sıcaklık getirin

Asilsan Şömine

Şömine yüzyıllar boyu bir ısı aracı olarak evlerimizin parçası olmuştur. Odun, yenilenebilen bir enerji kaynağıdır.  Kaliteli ve temiz bir yakıttır.  Ağaçlar ve tüm bitkiler yaşam döngüsü olan fotosentez için karbondioksite ihtiyaç duyar.   Karbondioksit fotosentez sayesinde oksijene dönüşür. Dolayısıyla ekosistemi destekler.
Şömine bulunduğu mekana doğallık ve değer katar. Lüxün ve statünün sembolüdür.  
Firmamız yerli malzemelerle ürün yelpazesini genişleterek sizlere yüzlerce seçenek sunmaktadır. Şömine yapımında 1. Sınıf krom boru, taş yünü, seramik, seramik yünü, seramik cam ürünler kullanarak mevcut sistemlerimiz daha verimli ve güvenilir hale getirilmiştir. Müşteri portföyümüz ağırlıklı olarak Ege Bölgesi olmasına rağmen, Türkiye’nin bir çok yerine ve ihracata yönelik hizmet vermekteyiz. Kuruluş tarihimiz olan 1991 yılından  bu güne  müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla işimizi ihracat boyutuna taşımış bulunuyoruz.

Proje üzerine ve istenilen modelden üretim yapabilmekteyiz.

Asilsan Kapasite Raporu - Sanayi Sicil Belgesi - Ticaret Odası Belgesi - Asilsan Vergi Levhası

Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine Asilsan Şömine